top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

ŞUBATI AYI GENEL YORUM VE BURÇ YORUMLARI

Güncelleme tarihi: 28 Oca 2022


1 ŞUBAT YENİ AY

Kova burcunun 12 derecesinde İstanbul saatiyle 08:45’te Yeniay gerçekleşecek. Yükselen 21 derece kova burcu. Uranüs kareli, Satürnyen bir yeniay geliyor! Albali sabit yıldızı etkisinde olacak. Albali sabit yıldızı aslında çok şanslı bir sabit yıldızdır. Asıl ismi Lucida Furtuna Disipantis’tir. Servet, para ve güç verir ama Satürn ve Uranüs etkisinden dolayı; Serveti, paranın ve gücün ani şekilde kaybına sebep olabilir. Bilimsel gelişmeler, bilimsel gelişmelerle alakalı yapılara sebebiyet verirken devrimler, insani konular, dernekler, kurumlar, cemiyetler, cemiyetler arası ilişkiler gibi konuları fazlasıyla gündeme getirir.

Deprem, doğa felaketleri gerçekleşebilir. Uçak kazaları gerçekleşebilir. Elektrikle ilgili sorunlar, havacılık haberleri, Bilimsel çalışmalarla ilgili depremsel haberler alabiliriz. Hastane, cezaevleri konusunda sorunlar meydana gelebilir. Dünyada çeşitli yerlerde kısıtlanma kararları alınabilir.

Türkiye açısından ise; maddi olarak güçlü yatırımcılar bize destek verebilir gibi dursa da, ülkedeki ekonomik krizden dolayı şansları kullanırken zorlanacağız. Borsada depremsel etkiler alabilir. Yanlış anlaşılmalar ve yanlış kararlar alınabilir.

4 Şubat;

hiçbir şey yapmama günü. Güneş&Satürn kavuşumu yaşanacak. Yani yapılacak her şeyde kısıtlanmalar, sorunlar, engeller gerçekleşir. Yeni bir şeye başlamak için hiç ama hiç uygun bir gün değil. Ayrıca Merkür ise S olacak; yani iletişim, sözleşmeler , trafikte, seyahatlerde, elektronik aletlerde sorunlar gerçekleşebilir. Bugün tartışmadan da uzak durmanız gereken bir gün. Lanetli bir gün diyebilirim.


15 Şubatta Merkür kova burcuna geçecek;

Bitcoin ve dijital parayla ilgili hareketlenmeler olumlu yönde gerçekleşebilir. Alım satımlar artabilir.16 Şubatta ise venüs&mars kavuşumu

Aşk getirecek. Eğer haritanızda yükselen ya da gezegenleriniz oğlak, başak, boğa, akrep, balık burçlarında ise; aşk ve para açısından güzel bir etki verecek. Yengeçler de etki alacak ama sorunlar yaşayabilirsiniz. 6 marta kadar da etkisi devam edecek.

Daha sonra venüs ve mars Kova burcuna geçecek, 7 mart- 25 mart tarihlerinde ise; kova, ikizler, terazi, koç ve yay burçlarına aşk geliyor. Aslanlara da geliyor ama sizi biraz zorlayabilir.16 ŞUBAT DOLUNAYI

16 Şubatta İstanbul saatiyle 19:56’da aslan burcunun 28 derecesinde dolunay gerçekleşecek. Yükselen 13 derece başak burcu. 19Kasım Algol tutulmasına kareleyen dolunay; maddi sorunları gündemimize yine getirecektir. Yöneticiler, liderler ve halk kavramıyla ilgili konular önümüze gelecek. Krallar, kraliçeler, asiller, kedilerle alakalı konular ayrıca sanat, eğlence, hobiler, krallık, kraliçelik, yöneten kraliyetler, bu kesimler ve lüksle ilgili konular, çocuklar, gayr-i meşru aşk ilişkileri, gayr-i meşru ilişkilerden doğan çocuklarla ilgili konuları da gündeme getirir. Ayrıca sağlık, hastaneler konuları yine gündemimize gelecektir.

Türkiye Açısından; eğitim, yüksek öğrenim, cemiyetler, yurtdışı konuları gündemimize gelecek. Ünlüler, sanatçılarla ilgili yeni konular, gayri meşru çocuklar gibi konular gündemimize gelecektir. Ayrıca borsada yine dalgalanmalar devam edecek ama bu defaki çok sert olmayacak. Merkür kova etkisiyle yabancı yatırımcıdan yeni destekler için sözleşmeler imzalanabilir, ticaret yapılabilir. Ortaklarla yeni sözleşmeler imzalanabilir ve bize olumlu geri dönüşleri de olacaktır.18 Şubat; Güneş balık burcunda

Balık burcu diğer burçlara göre daha kolektif bir burçtur. Merhametin burcudur.Balık burçları ilahi sevgiyi, birlik hissini, evrenin bütünlüğünü hisseder bundan dolayı egosal değildir. Genel anlamda; mistik, şanslı, hayal güçleri kuvvetli, kendini bazen kurban edebilen ve mazoşist bir yapıdır. Balık burcu medyumik bir yapıdadır. Sezgileri güçlü insanlardır. Hisleri ve sezgileriyle hareket ederler ama bu her zaman doğru olacağı anlamına gelmez. Duygusal zekaları gelişmiştir ve iç görü sahibi olabilirler. Nice senelere!KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

1 Şubat Yeni Ayı;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili koçlar; sosyal çevreniz, toplumsal konular, cemiyet, topluluklarda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz bu size başarı getirebilir ama maddi kaynaklarda ani para çıkışlarına sebep olabilir. Arkadaş çevrenizde kopmalara sebebiyet verecek durumlar yaşanabilir. Kariyer hayatınızda ise çok çalıştığınız bir süreçte olabilirsiniz. Tartışmalar ve yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gerekiyor.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Aslan burcu dolunayı; İlişki, flört, aşk konusunda belirsizliklerin belirli hale geldiği bir sürece doğru gideceksiniz. Ama ani manipülasyona ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Ayrıca; kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi gelirinizde artış meydana gelebilir. Kariyer hayatınızdan biriyle de aşk fırsatları sizi bulabilir.

18 Şubat Güneş Balık

İçe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı temizleme arındırma için güzel bir zamandasınız. Meditasyon yapabilir, kendinizi manevi anlamda geliştirebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

1 Şubat Yeni Ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Boğalar; kariyer hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz ya da size yeni teklif gelebilir ama siz bunu elinizin tersiyle itebilirsiniz. Aslında gelen teklif sizin başarı basamaklarını çıkmanıza yardım da edecek nitelikte olacaktır. İsyankar bir tavır sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızı etkileyen durumlar 15 gün boyunca hayatınızı etkileyebilir. Aslında gelen teklifi kabul etmek ya da yeni bir başlangıç için 6-7 Şubatı beklemeniz güzel sonuçlar getirecektir.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Aslan burcu dolunayı; Ev, aile ve kariyer hayatınızı etkileyen bir dolunay yaşayacaksınız. Ani manipülasyon ve yıkımla karşılaşılabilir. Dikkatli olunması gereken bir süreçte olacaksınız.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Yut dışı, yabancı partner hayatınıza girebilir. Yeni bir aşk kapınızda olacak ve mutlu da olacaksınız. Bu partner kariyer hayatınızdan da karşınıza çıkabilir.

18 Şubat Güneş Balık

Sosyalleşiyorsunuz, sosyal hayatınız daha baskın olarak ön plana çıkacaktır.İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili İkizler; yurtdışı seyahat, eğitim, uzak akrabalar, yabancılar, hukuk-dava konularında yeni kararlar alınabilir ama bu kararlar sizi psikolojik olarak yorabilir. Seyahatlerde ise kazalara açık olacaksınız çok dikkatli olmalısınız.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

İletişim, kardeşler, yakın çevre, seyahatler, eğitim konusunda sorunlar yaşanabilir. Maddi konularda baskı, manipülasyonamaruz kalınabilir. Ani sorunlara açık olun. Psikolojinize ise dikkat etmelisiniz. Ani fevri tutumlar sergileyebilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Kariyer hayatınız 1 ay boyunca ön plana çıkacaktır. Kariyer hayatınızda şans ve fırsatlarınız daha aktifleşecek. Eğer işte sorunlarınız varsa korunuyorsunuz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Yengeç; Maddi kaynaklar, finans, borç konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz ve harcama yapmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Ödemelerinize, sigorta, vergi konularında dikkatli olmasınız.

16 Şubat Dolunayı;

Borç, ödemeler, borçlarla ilgili sorunlar ve ani ödemeler gerçekleşebilir. Ortak ya da partnerden baskı ve manipülasyona maruz kalınabilir. Harcamalarınız artabilir. Dikkatli olmalısınız.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. İlişkide güzel bir döneme giriyorsunuz. Eğer bekarsanız aşk fırsatları sizi bulabilir. Uzun süreli bir ilişki gündeminize gelebilir.

18 Şubat Güneş Balık

Yurtdışı seyahatler, eğitim, hukuk konuları 1 ay boyunca gündeminizde olacak ama bu konularda korunduğunuzu da bilin, şans ve fırsatlarınızı değerlendirmeye çalışın.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Aslan; İlişki, evlilik, ortaklık konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve bu çok ani gerçekleşebilir. Karşınızdaki kişi sizden yaşça olgun olabilir ya da olgun bir mizaca sahip olabilir. Kaderinizi etkileyecek yeni başlangıçları 15 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa onunla bitme aşamasına gelebilir ve sorunlar ayrılığa sebep olabilir.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Evlilik, ilişki, ortaklıklarla ilgili belirsizliklerin artık sonlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ya tamam ya devam kararı alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili problemler , kalpproblemleri yaşanabilir. Sağlığınıza çok dikkat edin.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Gündelik hayatta, çalışma hayatınızdan yeni aşklar gündeminize gelebilir.

18 Şubat Güneş Balık

Para , maddi konularda fırsatlarınız var. Maddi açıdan rahat ettiğiniz bir sürece giriyorsunuz ve para konuları 1 ay boyunca daha belirgin olarak hayatınızda kendini gösterecektir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Başak; Çalışma hayatınızda yeni bir proje başlatabilirsiniz ama önüne geçilemez sorunlarla karşılaşılabilir. Gündelik hayatınızda ani sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşanabilir. Eğer bir kronik rahatsızlığınız varsa bu hafta mutlaka kontrole gitmenizi tavsiye ediyorum. Rutin kontrollerinizi unutmayın.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Hastaneler, psikolojiniz, sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir ve bir anda ortaya çıkabilir. Kalp rahatsızlıklarına açık olabilirsiniz. Aşk yada flörtünüzün manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Aşk hayatınız hareketleniyor. Bekarsanız yeni aşk kapınızda olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa daha tutkulu ve kalıcı uzun vadeli bir ilişkiye dönüşebilir.

18 Şubat Güneş Balık

İlişki, evlilik, flört konuları 1 ay boyunca çok aktifleşecek ve hayatınızda daha belirgin olmaya başlayacak. Jüpiter’in de desteğiyle 11 Mayıs’a kadar gelen aşk fırsatlarını kaçırmayın. Şanslı bir dönemdesiniz.TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Terazi; aşk, ilişki, flört, hobi, çocuk konusunda yeni bir başlangıç gerçekleşebilir ama bu başlangıç sizi maddi açıdan zorlayabilir.. Engellerle karşılaşılabilir. Ayrıca eğer borsada bir yatırım kararı alınırsa ani para çıkışı gerçekleşebilir. Dikkatli olmalı ve tedbirli olmalısınız.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernek ya da cemiyetlerde sorunlar gerçekleşebilir. Ama sonlanma ya da sorunlar sizin için iyi olacak. Maddi kaynaklarınıza ise dikkat etmelisiniz ani harcamalar gündeminize gelebilir.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bekarsanız yeni aşk kapıda. Ayrıca evinizin dekorasyonunu değiştirebilir, yeni bir ev almak isteyebilirsiniz. Yatırım yapacaksanız doğru zamandasınız.

18 Şubat Güneş Balık

Çalışma hayatınız, sağlığınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgili konular daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak. Bu süreçte korunduğunuzu bilin. Şifalandığınız ve iyileştiğiniz bir zamandasınız.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Akrep; aile, ev konusunda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz ama evliliğinizle ilgili sorunlar bu kararları zorlaştırabilir. Eğer evliyseniz evliliğiniz sarsılabilir.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Kariyer hayatınızda problemler yaşanabilir. Belirsiz konular artık sonuçlanacaktır. Yakın çevrenizden ise baskı ve manipülasyona maruz kalabilirsiniz.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Yakın çevre ve kariyerden aşk fırsatları geliyor. Aniden gerçekleşebilir. Eğer bekar değilseniz ilişkinizde sorunları çözmek ve daha iyi hale getirmek için güzel bir sürece giriyorsunuz. 1 Şubat yeni ayında ilişkinizde gerçekleşen problemleri çözmek için güzel bir zamandasınız.

18 Şubat Güneş Balık

Aşk, çocuklar, hobi ya da borsa konuları 1 ay boyunca daha fazla ön plana çıkacak. Aşk konusunda Şubat ayında çok şanslısınız. Mutlaka değerlendirin.

YAY VE YÜKSELEN YAY

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Yay; eğitim, iletişim, medya konularında yeni başlangıçlar yapılabilir ama ani sorunlara dikkat etmelisiniz özellikle de çalışma hayatınızda ya da sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Kardeşlerle de problemler yaşanabilir.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Dava, eğitim, uzak akrabalarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. seyahatlerde aksamalar gerçekleşebilir. Dikkat etmelisiniz.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Para, maddi kaynaklarda olumlu gelişmeler olabilir. İş hayatınızdan biriyle aşk yaşayabilirsiniz.

18 Şubat Güneş Balık

Bir ay boyunca ev ve aile hayatınız daha belirginleşmeye başlayabilir. Yeni bir ev almak istiyorsanız özellikle 30 Nisanda hayalini kurduğunuz evin sahibi bile olabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. SevgiliOğlak; maddi kaynaklarla ilgili yeni bir kazanç kapısı açılabilir ve bu çok ani olacaktır. Bu süreçte hobi, aşk, çocuklarla ilgili harcamalarınız para harcamanıza sebep olabilir. Yeni bir iş ya da sözleşme yapılır ama harcamaya fazlasıyla sebep olabilir. Ayrıca bazı engellerle de karşılaşılabilir. Mart ayından sonra maddi kazançlarda sorunlarınız artabilir bundan dolayı harcamalarınıza 1.5 sene boyunca çok dikkatli olmalısınız ve gerekmedikçe harcama yapmamalısınız.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Maddi kaynaklar, borçlarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Borçlarınıza özellikle dikkat etmelisiniz ki bu süreci daha rahat atlatın. Harcamalarınıza yeniay yazımda dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmiştim.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Çekiciliğiniz artıyor. Etrafınızdan pek çok kişi size beğenilerini söyleyebilir. Aşk fırsatlarınızı kaçırmayın.

18 Şubat Güneş Balık

Eğitim, seyahat, kardeş konuları 1 ay boyunca daha çok ön plana çıkacaktır. Ayrıca bu alanlarda pek çok fırsatınız olacak.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Kova; kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz, otoritenizi göstermeniz gereken bir karar sürecinde olabilirsiniz ama aile içinde problemler yaşanabilir. Bunun dışında sorumluluk alır, otoritenizi gösterirseniz başarı da peşinden gelecektir. Sağlığınıza, beslenmenize, cildinize özen gösterin.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

İlişki, evlilik yada ortaklığınızda sorunlar yaşanabilir. Bazı anlaşmazlıklar gün yüzüne çıkabilir.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda sorunlar olsa da bunu çözmek için güzel bir zamana giriyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz yoksa; gizli platonik kişiler karşınıza çıkabilir, güzel gelişmeler var.

18 Şubat Güneş Balık

Maddi kaynaklarınız bir ay boyunca daha çok öne plana çıkacak. Bereketli bir dönemdesiniz, maddi açıdan kendinizi geliştirme fırsatlarınızın hiç birini geri çevirmeyin.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

1 Şubat Yeni ay;

Yeniaylar başlangıç demektir. Etkisi 15 gün sürer. Sevgili Balık; bazı psikolojik problemleriniz ortaya çıkabilir, bu da iletişimde zorluklara sebep olabilir. Otoriteyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız gerekiyorsa belki yardım da alabilirsiniz. Bu geçici bir süreç ve herkesin hayatında 2,5 senesi bu tarz sınanmalara sebep olabilir. Geçmiş travma ve korkularınızı da sizi depresif yapabilir ama bu ortada somutlukta olan bir şey yokken korkularınızdan dolayı şanslarınızı göremediğinizi söyleyebilirim.

16 Şubat Dolunayı;

Dolunaylarda belirsizlikler belirli hale gelir. Bitiş ve sonlandırma enerjisine sahip olsa da bazen başlangıçlarda yaşanabilir. Ama bu başlangıçlar sizi zorlayacaktır.

Çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ya da sağlığınızla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca sosyal çevrenizin manipülasyon ve baskısına maruz kalabilirsiniz dikkat etmelisiniz.

Güzel haberim ise; Mars&Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizden yeni aşklar gündeminize gelebilir. Arkadaşlık bir aşka dönüşebilir. Yalnızsanız aşk geliyor. Bu aşk kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

18 Şubat Güneş Balık

Kendinizi ön plana çıkardığınız ve daha iyi ifade ettiğiniz bir zaman giriyorsunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.ASTROLOG DİLARA YILDIZHAN2.211 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


bottom of page