top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

10 HAZİRAN 2021 HALKALI GÜNEŞ TUTULMASI

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR:

Eğitim, kardeşler, kısa-uzak mesafeler, yakın çevrenizle ilgili bazı kapanmış defterlerin açılması ama uzlaşmaya varacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu süreçte gizli düşmanlara dikkat edin, ayrıca sağlığınıza ve yediklerinize de dikkat edin, zehirlenmeler, bulaşıcı hastalıklardan dolayı sorunlar yaşanabilir.BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR:

Maddi kaynaklar , para, ticaret konularında yeni başlangıçlar yapacaksınız ama sosyal çevrenizden insanların ya da dahil olduğunuz gruptaki yönlendirmelerden dolayı para kaybı yaşayabilirsiniz. Dolandırılmayla karşılaşabilirsiniz, dikkat edin. Uzak-yakın mesafe yolculuklarda ise kazalara dikkat edin. Mümkünse seyahate bu süreçte çıkmayın.İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER:

Fiziksel sağlığınız, değişikler yapabilirsiniz . İş hayatında ise kandırılma, aldatılma ya da sizin de bazı durumlardan dolayı karşı tarafı aldatabileceğiniz bir dönem. Yalan ya da beyaz yalan bile söylenmemesi gereken bir dönem çünkü halkalı tutulma demek ateş çemberi demektir. Affetmez.YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER:

Hastalıklar, gizli düşmanlara dikkat etmeniz gereken bir dönem. Belirtileri olmayan ama bir anda ortaya çıkabilecek hastalıklarınız olabilir. Bunlarla ilgili de tedavi süreçleri başlayacaktır ama en başta yanlış teşhisler gündeme gelebilir. Ayrıca manipülasyona da açıksınız tartışma, öfke vb durumlardan uzak durmaya çalışın. Maddi kaynaklara ve harcamalara da dikkat edin.ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR:

Sosyal çevrenizle ilgili , dahil olduğunuz gruplarla ,ilgili yeni kararlar, uzlaşma sağlayabileceksiniz. Maddi kaynaklara harcamalara ise dikkat etmeye çalışın. Kandırılma ve aldatılmaya uğrayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların tavsiyeleri sizi yanıltabilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat edin, nerden geldiğini bilmediğiniz hastalıklarla karşılaşabilirsiniz.BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR:

Kariyer hayatınızda yeni bir dönem. Belki iş değişikliği bile yapabilirsiniz ya da terfi. Daha önceden yapmayı planladığınız ama yapamadığınız konular da gündeminize gelebilir. Ortaklıklara ise dikkat, kandırılabilir ya da yanılabilirsiniz ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Manipülasyonlara ise dikkat.TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER:

Uzak mesafe seyahatler, yabancılar, uzak akrabalar, eşin ailesi, eğitim, hukuk, yargı konularında geçmişten gelen konularla ilgili sonuca varma ve yeni bir döneme geçiş yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza yanınızda çalışanlara ise dikkat edin. Zehirlenme yaşayabilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklara karşı kendinizi koruyun sağlıklı beslenin. Yanınızda tarafından da kandırılabilir ya da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER:

Maddi kaynaklar, borçlar, krediler, sağlık konularında bazı sorunların çözümünü sağlayabilirsiniz. Ameliyat olabilirsiniz ama tedavi sürecinde anesteziye vb. durumlara karşı ekstra önlem almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca maddi olarak ise borsa da kayıp yaşayabilirsiniz.YAY VE YÜKSELEN YAYLAR:

İlişkiler, yeni bir aşk ya da devam eden ilişkinin evlilikle sonuçlanması söz konusu olabilir. Yada eskiden küs olduğunuz dargınlıkların olduğu ilişkilerde, uzlaşmaya vararak ve evlilik kararı alabilirsiniz. Ailenizdeki kişilerin ise size etkisinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Ortaklık yapınız da yeniden düzenlenebilir. Ev alım satım ise şu süreçte sizi hayal kırıklığına uğratabilir.OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR:

Çalışma hayatınız, sağlığınız, yanınızda çalışanlarla ilgili geçmişte kalan defterlerin yeniden açılarak çözülmesi sağlık olarak şifalanma sağlanması ama yakın çevre, kardeşlerin tavsiyesi ise sizi yanıltabilir. İlişkinizde ise karşı tarafı manipüle edebilirsiniz. Dikkatli olun.KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR:

Çocuklar, borsa, ek işlerinizle ilgili yeni yapılanmalar ama maddi kaynaklarda kayıplar yaşanabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Bulaşıcı hastalıklara açık olduğunuz bir süreçtesiniz.BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Aile, ev alım satım konularında önceden planladığınız durumların yeniden harekete geçmesi ve adımların atılacağı bir süreçtesiniz. Ev değişikliği, aile içinde uzlaşma sağlayabileceksiniz ama durumları analiz etmede önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz ve kendinizi de kandırabilirsiniz, ayrıca zehirlenmelere de dikkat edin.

2.080 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Комментарии


bottom of page