top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

2020 YILI SAHİP KIRAN


Satürn plüto kavuşumu 12 Ocak 2020 oğlak burcunun 22 derecesinde meydana gelecek. Satürn plüto kavuşumu tarihte varolan düzende artık işlevselliğini yitiren ve kolektiften destek alınmayan güçlerin ve düzenlerin yıkılıp, yeniden inşaa edilmesini sağlamıştır.

Tarihteki örneklerinde ise; 1914: 1. Dünya savaşı başlamıştır. 1947: 1945 2. Dünya savaşı sona ermiştir ve yeni dünya dengeleri kurulmuştur. 1982 : sovyetler birliği yıkılmaya başlamış, 1989 yılında Berlin duvarı yıkılmış. 1991 senesinde ise Sovyetler Birliği yıkılmış ve ABD tek güç olmuştur. 12 Ocak 2020 de ise artık kapitalist düzen sona erecek ve yeni bir dünya düzeni kurulacaktır. Artık Zamanın Sahipleri değişiyor. . 💠 Türkiye’nin Mundane haritasında ise: 7 ve 8. Evlerinde gerçekleşen bu kavuşum; ortaklıklarımızın, müttefiklerimizle olan bağlarımızdan artık işe yarayamayanların, çürüyenlerin (Plüton) ve gelişmemize engel olan bizi kısıtlayan (Satürn) ortak çıkar ve ortak strateji geliştirdiğimiz anlaşmaların, gruplarla bağlarımızın yavaş yavaş kopacağını hatta sonlanacağını ve bizim işimize yarayacak şekilde yeniden düzenin kurulacağına işaret etmektedir. bu süreç aslında belli bir zamandır başlamış bulunmakta ve bu durum bizim bir nevi anka kuşu gibi küllerimizden yeniden doğmamızı sağlayacaktır.⚜️ . 🌀Tabi bu dönüşüm ve yıkım zamanlarında ; var olan düzenin sahipleri yıkılmamak için acımasız ve saldırgan olacaktır. Tıpkı tarihteki örnekler gibi savaşlar ya da sarsılmalar, zorlu zamanlar yaşatacaktır.


PEKİ BİZİ KİŞİSEL OLARAK BİZİ NASIL ETKİYECEK ?

♻️12 ocak 2020 tarihinde 22 Derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Satürn ve Plüto kavuşumu sizin natal haritanızda nerdeyse o konularda çürüyen, eskiyen ve sizi geride bırakan, kısıtlayan etkilerin biteceğini, yıkacağını gösteriyor.


♑️Eğer 22 derece Oğlak burcunda gezegeniniz varsa ya da oğlak hangi evinizdeyse yaptığı açılara göre sizin hayatınızda çürüyen yapıları ortadan kaldırmaya başlayacaktır. Bu kariyer, aşk, sosyal grup, sağlık vb. hangi hayat alanınızdaysa o konularda dönüşümler sizi bekliyor.

❗️22 derece koç,yengeç,terazi burçlarında gezegenleri olanlar bu etki altındayken zorlanabilir. ❕22 derece boğa,başak ,balık, burçlarında gezegenleri olanlarsa bu etkiyi olumlu yaşayacaktır.

🌀 Dönüşüm ve yıkımlarla gücümüzü ortaya koymayı öğreniyoruz. Çok çalışan, var olan dönüşüme göre stratejini geliştirip yolunu çizen, vazgeçmeyenlerin karşılığını alabilecek. ..

💠 Her şey sizin daha iyi ve güçlü olmanız ve büyümeniz gelişmeniz için.


🔱Bundan dolayı yazılı ve etik kurallara uymayanlar böyle zamanlardan maalesef çıkamayacaklar ve büyük krizleri zorlu şekilde yaşayabilirler. .

🕒🕗Satürn ve Plüton büyük güçlerdir ve etkilerini değiştiremeyiz. Akışa bırakıp direnmemek hepimizin zorlu süreçleri daha kolay atlatmamızı sağlayacaktır.


DİLARA YILDIZHAN

200 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page