top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

9MART BAŞAK BURCU DOLUNAYI


Dolunayda ekilen tohumların ortaya çıktığı, şartların olgunlaştığı zamanlardır. Artık ya tamam ya devam denilecek zamanları temsil eder. Karşımıza karar vermemiz gereken durumlar ve olaylar çıkartır


Dolunay İstanbul saatiyle 9 Mart 20:47’de gerçekleşecek. 6-12 aksında gerçekleşecek olan Dolunay Başak burcunda gerçekleşecek.

Yükselen Burç terazi ve Yönetici gezegeni Venüs ve Uranüs kavuşum yapıyor olacak ayrıca Uranüs gezegeninin Sheratan Sabit yıldızıyla kavuşum yapıyor olacak.


Aşk ve ilişkilerde depremsel etki yaratacak durumlar gerçekleşebilir. Bir anda beklenmedik şekilde büyük değişimler yaşanabilir.Dolunay’ın bilinçaltımızı zorlaması ve başak burcunda olması belki bazı konuları fazla takıntı yapabileceğimizi ve bu durumları büyütebileceğimizi gösteriyor. İlişkilerde yanlış anlaşılmalar , aldatma ya da anlamalardan dolayı yaşanacak travmatik durumlar gerçekleşebilir. Merkür retro olduğu unutulmamalı, yanlış anlaşılmaları takıntı yapmamak bu sert dolunay etkisini sakinlikle geçirmek çok daha iyi gelecektir.


12. Evde yer alacak olan Ay; bizim bilinçaltımızda bulunan yerleşmiş olan takıntı yaptığımız , titizlendiğimiz belki bizi huzursuz eden durumları gündeme getirecektir. Peki hayatın hangi alanında olan ve eksikliğini gördüğümüz durumlar derseniz; çalışama hayatı, gündelik hayat, sistemli ve düzenli olmayı istediğimiz konular, düzenli beslenmek, sağlık, hayvanlarla ilgili durumlar, ve yardımseverlik konuları gündemimize gelecektir.


6. evde yer alan ve Neptün ve balık burcunda olan etkili göksel dizilim; sezgisel ve hissel olarak güçlü etkiler altında kalacağımızı , bizi huzursuz eden konularla , bilinçaltımızla çatışma yaşayabileceğimizi gösteriyor. İlişkilerde aldatma, aldanma durumlarının olabilecek ama belki yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir. Altta hala Merkür Retro hareketinde olduğu için eski konuların gündeme gelmesi ve bu konuların bizim sağlımızı da etkileyebileceğini söyleyebilirim. sağlık sektöründe Neptün ve balık etkisinden dolayı ilaçların tedavi amaçlı bulunabileceğini, hastalıkların şifalanabileceği, eğer etkileri ve bilinçaltımızda bizi iten sağlık konularında kendimizi korumazsak bu konularda ilerde sıkıntı yaşayabileceğimizi söyleyebilirim. Yada eğer gerekli önlemler alınmazsa hastalıklar yayılabilecektir.


Uranüs-Güneş 45liği ise: depremlerin olabileceğini gösteriyor, belki çok sert depremler gündeme gelmeyebilir ama Sheratan sabit yıldızının etkisi ve Uranüs boğa olmasından dolayı deprem çantalarınızı hazırlayabilirsiniz.


Jüpiter’in güneşle olumlu açısı ise; varolan iyi yada kötü durumların büyüyüp yayılabileceğini gösteriyor. Aile konularında; otorite konumundaki insanların sözünü dinlemek belki oluşabilecek durumları daha kolay atlatmanızı sağlayabilir. Çünkü hem duygularımız hem egomuz sezgilerimize güç ve sağlamlık veriyor.


Son olarak Denebola Sabit yıldızında bulunacak olan Ay: bize belki başta iyi görünebilecek durumları ama sonradan hayal kırıklığı yaşabileceğimizi gösteriyor. Ayrıca yönetici kadın figürlerin ölümleri, olumsuz durumlar, felaketlere sebebiyet verebilir.


Bu zamanda sağlığınıza dikkat edin, depreme karşı yapılabilecek bir şey yoktur ama yine de önleminizi almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca ilişkilerde olabilecek beklenmedik yıkımlar ve bizi basit şeylerden dolayı çıkacak olumsuz durumlardan uzak durup sakin kalmakta fayda olabileceğini söyleyebilirim.


DİLARA YILDIZHAN

196 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


bottom of page