top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

BALIK BURCUNDA YENİ AY VE YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE ETKİLERİYeni ay Balık burcunun 4 derecesinde İstanbul saatiyle akşam 18:31’de gerçekleşecek.

Yeni ay ; başlangıçların, tohumların ekildiği ve başlangıç enerjisine itildiğimiz zamanlardır. Ama unutmamak gerekir ki arkada Merkür Retro’su var. Bundan dolayı aklımızda olan ve uzun süredir yapmayı düşündüğümüz konularda da başlangıçlar yapabiliriz. Ya da bitirmeye odaklandığımız konular için yeni adımlar atabiliriz.


Balık burcunda yeni ay olacağı için; oldukça sezgisel, duygusal, hislerimizin kuvvetlendiği ve merhamet enerjimizin arttığı, koşulsuz sevgiye yakınlaşabildiğimiz etkilere sebep olur.

Aslında affetme enerjimiz yüksek. Uzun süredir belki küs olduğumuz, ya da affetmek istediğimiz insanları affetmek için adımlar atabiliriz. Daha sezgisel olduğumuz için bu tarz affetme, merhamet enerjisini kullanmak bize hem huzur getirecektir hem de ruhsal anlamda büyümemizi de sağlayacaktır.


Unutmayın ki affetmek en başta kendimizi o kötü duygulardan arındığımız için özgürlüğe kavuşmak ve kendi enerjimizi boşa harcamamıza sebep olur.


Bunlar dışında ruhsal, manevi yönde faaliyetlere katılmak, psikolojik konularda arınmak için bazı ritüller yapabilirsiniz. ( istediğiniz, ihtiyacınız olan ritüele yönelebilirsiniz.)


Gökyüzü durumu çok fazla maneviyata yönelik ve içe dönüş enerjisi yüksek olduğu için, akılcı değil fazla sezgisel yönelim var ve bu da psikolojik sorunlar yaratabilir. Bundan dolayı da bu zamanlar çok iyi değerlendirilmeli, ve ortaya çıkan psikolojik zorlanmalara için tavsiyem kendinize uzaktan bakın ve kendinize aslında bir matematiksel kod olarak baktığınızda virüsleri sadece atmak gibi bakın. Virüslerden kurtulmanın yollarından biri de ruhsal güçlenme ve farkındalıktır.


Özellikle toprak elementine yani gerçekçiliğe gitmenizi de tavsiye ediyorum bunun için de ; işinize odaklanabilir, egzersiz yapabilir, gündelik işlerinizi yoluna koyabilir, daha somut ve gerçeklere odaklanarak kendinizi gösterebilirsiniz.


Ayrıca Güneş “Fomalhaut” kraliyet yıldızıyla kavuşumda olacak. Fomalhaut mistik etkileri olan bir Kraliyet Sabit Yıldızıdır. Bize özel mesajlar, meditatif zamanlarda bilgiler ya da farketme, idrak etme, manevi ve ruhsal olarak büyümeye destek olur. Ayrıca idealleri gerçeğe dönüştürme gücü de verir, Ün şan şöhret de verebilir. Ama tabi etik değerlere önem vererek, iyi insan olmaktan vazgeçmezseniz bunları daha rahat elde edebilirsiniz. Diğer türlü her şeyde olduğu gibi yine bedeller ödemek zorunda kalırsınız.


YÜKSELEN KOÇ: Yeni ay 12. evinizi etkiliyor. Bundan dolayı ; içinize yönlenme, dinlenme ve inzivaya çekilerek kendinizle baş başa kalmak için güzel zamanlar. Kendinizi affetmeyi deneyerek bu süreci verimli kullanabilirsiniz.


YÜKSELEN BOĞA: Yeni ay 11. evinizde olacak. Sosyal çevrenize karşı daha yumuşak ve ılımlı yaklaşabilir, eğer arada küslükleriniz olan arkadaşlarınız varsa onlarla barışabilir , daha barışcıl ve güzel tavırlar sergilemek için adım atabilirsiniz. Ayrıca ideallerinize yönelik adımlarınızı atarken sosyal çevreden de desteklenecektir.


YÜKSELEN İKİZLER: Kariyerinize yönlenebilir hatta liderlik yapabilir ve kariyerinizde ideallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Etkileşim sizi iyi destekliyor. Daha merhametli, affedici yaklaşıyoruz kariyer hayatımızdaki insanlara.


YÜKSELEN YENGEÇ: Soyut fikirlerde, inanç ve ahlaksal yapıda farketme, çözümler bulma, daha merhametli yaklaşımla fanatik fikirlerden arınma güzel zamanlar. İnsanlara karşı fikirsel olarak daha makro açıdan eleştirme ve taraflılığı aşıp gerçek merhamet enerjisini deneyimleme şansını yakalıyorsunuz.


YÜKSELEN ASLAN: Başkasının parası, kredi, borçlarla ilgili olumlu destek ve ilahi yardımlar alabilirsiniz. ayrıca ilişkilerde daha derinleşme de sağlayabilirsiniz. Spiritüel açıdan da farkındalık sağlayabilir, Spiritüel konulara ilginiz artabilir ve bu konuların desteğiyle psikolojik açıdan kendinizi yenileyebilirsiniz.


YÜKSELEN BAŞAK: İlişkilerde, evliliklerde, ortaklıklarda, orta yolu bulma, affetme enerjisiyle ilişkilerinizi , ortaklıklarınız, evlilikte olan pürüzleri temizleyebilir ve yüksek farkındalık desteğiyle hem kendinizi hem ilişkinizi yenileyebilirsiniz. Manevi açıdan doygunluğa ulaşması için adımlar atabilirsiniz.


YÜKSELEN TERAZİ: Gündelik iş hayatınızda, evcil hayvanlarınıza yönlenebilirsiniz ve sıkıntılı noktaları toparlayıp düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sağlık olarak şifalanma sağlayabilirsiniz. Nerden geldiği belli olmayan hastalıklarınız varsa ; bu konularda çözümlerinizi bulunabilirsiniz.


YÜKSELEN AKREP: Aşk , Çocuklar, Eğlence alanlarında sorunlarınızı çözebilir, manevi çözümler bulabilirsiniz. Aşk konusuna daha yakın hissedebilir, belki aşkı bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Ayrıca kendinizi gösterme;hobilerinizde ideallerinizi gerçekleştirmek için de adımlar atabilirsiniz.


YÜKSELEN YAY: Ailenizde manevi açıdan yenilenme sağlayabilirsiniz. Birlik bilincini hissedebilir, aileniz için fedakarlıklar yapabilir. Daha merhametli davranabilirsiniz.


YÜKSELEN OĞLAK: İletişim , eğitim, sosyal medya da yanlış anlaşıldığınız zamanlar. Bundan dolayı iletişimde sıkıntılarınızı aşmanız için şifalanma zamanı. Yeni başlangıçlar yapabilir yakın çevre kardeşlerle bağlarınızı güçlendirebilir, manevi açıdan daha affedici davranabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya, eğitim vb konularda ideallerinizi gerçekleştirmek için gökyüzü dizi destekliyor. aklınızda olan projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


YÜKSELEN KOVA: Finansal açıdan kazançlarınızda bereket olabilir. Ayrıca üretmede bereketli olabilir, yeni kazanç yollarınızı psişik olarak hissedebilirsiniz. Kazançlarınız paylaşmada daha merhametli davranabilirsiniz.


YÜKSELEN BALIK: Kendiniz, kişiliğiniz, sosyal yüzünüz daha merhametli ve affedici. Çok verici hissedebilirsiniz. Hatta ön plana çıkabilirsiniz. Ayrıca kendinizde fiziksel değişikler yapabilir belki daha güzel hissedebilirsiniz. İnsanlar sizi daha manevi enerjisi yüksek olarak algılayacaktır.


DİLARA YILDIZHAN

132 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


bottom of page