top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRME FIRSATI!


30 MART’A KADAR JÜPİTER NEPTÜN 60LIK AÇISI OLACAK!

HAYALLERİNİZİ SOMUTLUĞA DÖKEBİLMENİZ İÇİN KARŞINIZA FIRSATLARIN ÇIKACAĞI ZAMANLAR DEMEKTİR. NEPTÜN BALIK BURCUNDA VE JÜPİTER İSE OĞLAK BURCUNDA. SEZGİSEL, DUYUSAL İLHAM PERİNİZE GÜVENİP , BU DÖNEMDE DEVAM EDEN İŞLERİNİZE YÖNELİP YARATICILIĞINIZI KULLANABİLİRSİNİZ!


MERKÜR RETRO BALIKTA VE NEPTÜNDE BALIK BURCUNDAYKEN ; ZİHNİMİZ HER NE KADAR SİSLİ OLSA DA ÖZELLİKLE RÜYALARINIZDA SİZE YOL GÖSTERECEKTİR. SÜREGELEN İŞLERİNİZİ HAYALİNİZDEKİ HALE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BU ZAMANLARDA HERŞEYİ ANALİZ EDİN VE İLHAM KAPILARININ ARALANDIĞI VE BİLGİNİN SİZE GELDİĞİ İPUÇLARINI KULLANIN TAM TESLİMİYETLE İLHAM PERİNİZE GÜVENİN. MANTIĞINIZA PEK UYMASA DA O SİZE DOĞRU ŞEYLER SÖYLEYECEKTİR. ÖZELLİKLE SANATSAL, ESTETİK, RESİM, MÜZİSYENLER, SANATÇILAR İÇİN ÇOK ÇOK GÜZEL ZAMANLAR.


İŞİNİZE YARATICILIĞINIZI KATABİLECEĞİNİZ ZAMANLAR AMA JÜPİTER’İN BİR KAÇ ŞARTI VAR!

2020 NİN ANA TEMALARINI UNUTMADAN YANİ “İYİ OL, ETİK OL, ÇOK ÇALIŞ, AZMET, VAZGEÇME, YAPALECEĞİNİN EN İYİSİNİ YAP, GÜÇLÜ OL”

BUNLARLA BERABER YOL ALIRSAK HAYALLERİMİZİ SOMUTLAŞTIRMA ŞANSIMIZI KAÇIRMAMIŞ OLURUZ. ÇÜNKÜ ORTADA DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKEN BİR FIRSAT DÖNEMİ VAR. KİMSENİN ÖNÜNE MAALESEF ALTIN TEPSİYLE SUNULAN ŞANSLAR DEĞİL BUNLAR.

HAKEDENE VERİLECEK ŞANSLAR!

DİLARA YILDIZHAN


401 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page