top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

MERKÜR KOVA BURCUNDA💠Merkür 3 Şubata kadar Kova burcunda olacak. Peki bu ne demek? 💠Merkür kova burcundayken orjinal ve geleneksel olmayan yeni fikirler üretebiliriz , bakış açımız daha yenilikçi, orjinal ve geleceğe yöneliktir. Ya da bu konularda adımlar atabiliriz.

✨ Merkür kovadayken; zihin daha rasyonel, gerçekçi , hızlı ve sabırsız olacaktır. Gerçekleri daha hızlı ve kolay farkederiz, mantığımız ön plandadır. Olaylara objektif açıdan bakabiliriz.💁🏻‍♀️ 20 Ocak tarihine kadar ise merkür yöneticisi olduğu Uranüs gezegeniyle pek uyumlu açıda olmayacak.


🧚‍♂️ bundan dolayı fikirlerimizi anlatırken, kendimizi ifade ederken , orjinalitemizi sözlü ifade ederken ani iniş çıkışlar, çatışmalar yaşayabiliriz.

💁🏻‍♀️Dikkatli olması gereken konu ise; fikirlerimizi ifade ederken, çatışmadan sakince ifade edebilmek ve geleneksel olmayan , mevcut düzene uymayan fikirlerimizi dengede dile getirmek olacaktır.


DİLARA YILDIZHAN

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page