top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

VENÜS KOÇ BURCUNDA

Güncelleme tarihi: 13 Şub 2020


Venüs 7 Şubat-4 Mart tarihlerinde koç burcunda olacak. Venüs Koçta'yken; İlişkilerde acemice davranabiliriz, bencilce, atak, dürtüsel, sonrasını düşünmeden dürtüsel adımlar atmaya müsaitiz. Öncü bir burç olduğu için ilişkilere ilk adımı atan da olabiliriz. İlişkilerde lider olmak isteyebiliriz. Çocuksu ve toy enerjiyle hareket edebiliriz. Çocuklarla vakit geçirmek için de güzel zamanlardır.


7 Şubat-14 şubata kadar da ; şironla kavuşumda olacak venüs. Bu da aşkla ilgili aslında atak davranmak istesek de kendimizi ortaya koymada sıkıntı yaşayabileceğimizi, hatta yaralanabileceğimizi de gösteriyor. Ayrıca Venüs aşk dışında parayla da ilgilidir ve maddi konularda da ani atak verdiğimiz kararlar bizi sıkıntıya sokabilir. Ayıca Venüs'ün aynı anda düğümlere karesi ise; geçmişten gelen sorunların geleceğimizde de sorunlar çıkarabileceğini gösteriyor.


Aslında bu zamanı toparlanma süreci olarak da kullanabiliriz tabi geçmişteki kişilerin yanlış olduğunu bile bile ladese düşüp yaralanmak değil , geçmiş tecrübe hatalarınızın geleceğinizi kurmada engel olabileceğini fark etmenize yarayacak bir süreç diyebilirim.

Venüs'ün juno karşıtlığında ise ; juno terazi de ve yöneticisi venüs koç burcunda olduğu için evliliklerde,ikili ilişkilerde dürtüsel, bencilce hareketlerimiz, davranışlarımız bizi belki evlilikte araya soğukluk girmesine sebep olabilir. Ayrıca Erisle de kavuşum yaptığında Junoya karşıtlığı devam edecek ve kişilerin arasına nifak tohumları ekilebilir ve ayrışmalara sebep olabilir. Bu ayrışmalar bilin ki kötü enerjidir ve o tuzaktan kaçmak zor olabilir. Ayrıca Venüs'ün Jüpiter'le , Satürn'le de karesi ; bencillikte abartıya kaçabileceğimizi bundan dolayı sevgiyi de göstermekten imtina edebileceğimizi gösteriyor.

Ayrıca fazla para harcayabileceğimizi de söyleyebilirim.


Ayrıca mars tutulması da bu sürecin içindeyken Merkür Retrosu da devrede; yani ilişki adımları için hayırlı bir süreç değilken, geçmişten gelen ama aslında arada iletişimin bulunmadığı kişiler ise belki de yanlış kişiler olduğunu anlamınıza yardımcı olacaktır.💠Aslında ilişkiler için biraz sınavlar var bu ay.

3 marttan sonra ise; özellikle merkür retrosu 9 martta bitiyor, 9 mart sonrası; Venüs'ün açıları gayet olumlu ve güzel. Güçlü ve kalıcı ilişki isteyenler bu tarihler çok daha verimli sonuçlanacaktır. Kalıcı ve güçlü ilişkiler sağlanabilir. Ayrıca finansal açıdan yatırımlar için de güzel zamanlar.

Herkesin doğum haritasına göre etkileri olumlu-olumsuz olarak değişkenlik gösterecektir


14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page