top of page
  • Yazarın fotoğrafıDİLARA YILDIZHAN

VENÜS YAY BURCUNDA


26 kasım – 20 aralık tarihlerinde Venüs gezegeni yay burcundan ayrılıp oğlak burcuna geçiyor. Aynı zamanda Venüs Jüpiter’le ve Güney Ay düğümü ile kavuşumda ve Uranüs’e de 120’lik açıda olacak. Peki bunlar ne demek?

Aslında aşk olarak yüzeysel kalan, bazen düşüncesizce davrandığımız , aceleci tavırlarda olduğumuz , umursamaz davrandığımız ilişkilerimizi bir anda ciddi bir ilişki haline gelebilir ve sorumluluk alınabilir. Geçmişten günümüze gelen ilişkiler bir anda ciddiyete binebilir. Geleceğe yönelik adım atmak isteyenler için ya da artık ciddi bir ilişkim olsun diyenler için gökyüzü sizi destekliyor ve ilişkilerden korkma diyor. Korkmazsan sana güzel destekler vereceğim, aşk ve sevginizi hiç ummadığın şekilde iyi yönde büyüteceğim diyor. Merkür Retro’sundan sonra yeni ay biraz içimizi ferahlatsa da hala Merkür Retro’sunun etkilerine takılmış olanlarınız olabilir, ama o karamsar, boğucu ve iletişimdeki yanlış anlaşılmalar geride kaldı. Bunlar sizi korkutmasın. Çünkü Oğlak burcu kendini korumak için duvarlar örmüştür , mesafelidir bundan dolayı da sevgiden korkabilir . Oysaki gökyüzünde olan bu dizilim korkularını aşmana yardım ediyor. Diğer yandan ise olumsuz yönden bakarsak var olan ilişkinin gelecek vadetmediğini düşünülebilir, araya soğukluk girebilir ve sevgisizlik hissedilebilir.

Ama unutmayın bunlar gezegen etkileri ve siz kalbinize bakın , o size olması gerekeni söyleyecektir.Ayrıca Venüs sadece aşk değil parayı da temsil eder. Bu zamanlarda parayı çok çalışarak kazanabiliriz ve bir anda ummadığımız şekilde yüklü kazançlar da elde edebiliriz. Ayrıca güzellik, güzelleşmek için de güzel zamanlar.Sadece etik değerlere önem vermeliyiz. Yoksa Uranüs’le gelen o ani para ya da sevgi Uranüs’ün 15 Aralık’tan sonra ki açısından dolayı bir anda ellerinizin arasından gidebilir. Bundan dolayı olayları büyütme ve bereket enerjisini olumlu yönüyle kullanalım.


Sürekli genişleyen ve büyüyen bu evrende ANDA KALMALI ve beklentisizce olması gerekeni yapmalısınız.


8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

2023 BURÇLAR

KOÇ BURCU Sevgili koçlar 2023te değişime hazır olun. Hayatınızda özellikle de kendinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ve sosyal çevrenizde dengeler değişmeye başlayacak ve gü

8 KASIM 2022 İKİZLER DOLUNAYI

Herkese Merhaba; Yılın son dolunayı 8 Kasımda, İstanbul saatiyle 07:07’de gerçekleşecek. Dolunayda belirsizlikler belirli hale gelir ve bilinmezler görünür olur. Bundan dolayı sonuçlanmalar, sonlanmal

Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page