top of page

23 Temmuz - 22 Ağustos

Yönetici: Güneş

Element: Ateş

Nitelik: Sabit

Aslan burcu yazın mevsiminin en sıcak ve güzel zamanları Aslan burcu zamanıdır. Bundan dolayı aslanlar eğlenmeyi sever, tatili sever ve kendini göstermeyi sahnede olmayı sever. Aslan burcu insanı ben yönetirim der. Farkındalık sahibi Aslan burcu insanları çok iyi liderlerdir ve hayatta başarılı da olurlar.

Aslan burcu olmasaydı sanat olmazdı. Tiyatro Aslan burcuyla temsil edilir. Aslan burcu insanı Tiyatroyu iyi anlar ve rolünü doğru oynarsa çok iyi yerlere gelebilirler. Toplumu arkasından sürükleyen iş insanları olurlar.

 

Cömerttir ve dürüsttür ve gururludur. Neyse açık açık söyler ve nettir. Ayrıca duruşu ve enerjisi güçlüdür ve kendinden emindir.

Çok azimli ve inatçıdır başladığı işi mutlaka bitirmeye çalışır. Motivasyonu çok ve yaşam enerjisi yüksektir.

 

Aslan burcu insanı kimseye sırtını dayanak istemez, bundan dolayı başkasının otoritesi altında rahat olamaz . Kendi otorite olmak ister, otorite olduğunda kötü niyeti yoktur o kişiyi kendinden çok bile düşünür ve onun için en iyisini yapmaya çalışır, koruyup kollar. Aslında babacan bir yapıya sahiptirler.

 

Aslan burcu insanı övgüyü, pohpohlanmayı , başının okşanmasını sever ve hemen yumuşar. Aslan burcu insanına egonuzla yaklaşmadığınız sürece çok iyi dost ve arkadaş olurlar. yargılanmayı sevmezler. Pozitif bir burçtur.

bottom of page